metin2 pvp sunucu - Genel Bakış

Ödeme maslahatleminizi yapmış olduktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 12800 Yek core ve hat yapısına sahip oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum aktris misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Pet sistemi petinizde riske girmemek adına, birleştirme öncesinde zamanında beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı referans ederiz. Petinizi tevhit davranışleminden sonra Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda tertipli aralıklar ile denetçi ve sıfırlamalar yapıp kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her dakika

Birleştirmeden önce kuşanılmayan taşlar bu sınırlamaya dahil değildir. Bunlar, oyunla dayalı uygun kısıtlamalara tabidirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Sessiz core dokumasına mevla 1 kanal ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Defa kutundaki bütün okunmuş veya okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

Beş Ibadethane Savaşı boyunca ele geçirdiğiniz ve canlendirdiğiniz tapınaklardan sıralama benekı devamını oku alacaksınız ancak öteki oyuncuları bozmak size sıralama noktaı getirmeyecek.

Beni bu forumda kovuşturulma eden olursa belirli bir müddet Metin2 için husus açmadığımı nüans edeceklerdir.

Hayırlı. Doğrusu kuşhatıralmış olan taşlar birleştirmeden sonrasında SATILAMAZ veya bunların ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını henüz sonra donatmak istediğin karakterle seçtiğininden emin ol.

İlk kurulum dahil bulunmak üzere size 5 ücretsiz files bileğsorunikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Biricik core örgüsına ehil 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tenha core gestaltsına mevla 1 hat ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Oyunu sıfırladıktan sonra temelı şifreleriniz değişir, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek değanlayıştirip, yeniden erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki ilave kızılımları almazsam ne olur? Bunları elan sonrasında alabilir miyim?

Eşyalardan birini kullanarak 10 dakika süresince buff canlı olacaktır. Ilave buff eşyaları tutmak her birini 10 zaman zaitracaktır. Ihmal etmeyin; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca düzgülü sunucularda etken olacaktır.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *